Pracownik magazynu

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Lewik Wts, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Aleksandra Lewik Wts, w dniu: 2019-03-06

Pełna treść ogłoszenia:

W.T.S Work Temp Service (wpis do rejestru nr 4486). Dla swojego Klienta, lidera w branży logistycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Tylicz

Zadania na stanowisku:
• Wykonywanie operacji magazynowych, mających na celu dostarczenie surowców i materiałów.
• Odbiór palet z gotowym towarem produkcji.
• Czynności magazynowe związane z przemieszczeniem, magazynowaniem i ekspedycją gotowego produktu.
• Efektywne wykonywanie procesu kompletacji na podstawie dokumentów załadunkowych.
• Przygotowywanie produktu do wysyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami (FIFO/FEFO) oraz dokonywanie załadunków samochodów zgodnie ze specyfikacją załadunkową.

Wymagania:
• Umiejętność obsługi wózka widłowego, poświadczona posiadanym zaświadczeniem z UDT.
• Badania sanitarno – epidemiologiczne
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

*Oferta agencji pracy tymczasowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, wraz załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 510666676

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiNowySącz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty