Pomoc kuchenna

Oferta pracy dodana przez: Kadry Lesnik-Drzewiarz, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kadry Lesnik-Drzewiarz, w dniu: 2018-10-05

Pełna treść ogłoszenia:

Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” w Krynicy-Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko POMOC KUCHENNA

Podstawowe obowiązki:
• pomoc w przygotowywaniu posiłków zgodnie z recepturami i zaplanowanym jadłospisem
• zapewnienie wysokiej jakości i estetyki wydawanych potraw
• dbanie o należytą konserwację urządzeń kuchennych oraz właściwe przechowywanie produktów
• dbanie o wysoki standard świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek Sanatorium
• przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy według reguł BHP i HACCP

Oczekiwania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność, uczciwość, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Sanatorium Uzdrowiskowe „Leśnik-Drzewiarz” Sp. z o.o. z siedzibą w Krynicy-Zdroju w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanym w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (teks jedn.: Dz. U. z dnia 26.06.2014 r. poz. 1182 z późn. zmianami).

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Krynica-Zdrój

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 18 471 28 61

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiNowySącz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty